menusearch
01group.ir

چشم اندازها

به وب سایت تیم نرم افزار و هوش مصنوعی زیرو وان خوش آمدید .
برای ارائه خدمات به بهترین شیوه و با بروزترین متدهای دنیای نرم افزار و هوش مصنوعی در خدمت شما هستیم .

(1)
(0)
چشم اندازها
چشم انداز ها
 
همگام با رشد فناوری در کشور های مختلف و با توجه به اقبال مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی، روز به روز تعداد علاقمندان به کاربردهای شخصی و حتی صنعتی هوش مصنوعی بیشتر می‌شود. با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و غعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار مدیران کشور سعی بر این داشتند به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند.
سفر ما بیش از یک دهه پیش با رویای ایجاد انقلاب در جهان از طریق فناوری آغاز شد. امروز، ما یک تیم متنوع و پویا از برنامه نویسان و علاقه مندان به هوش مصنوعی هستیم که بیش از یک دهه است که با هم کار کرده اند تا مرزهای آنچه را که می‌توان در دنیای فناوری به دست آورد، جابه جا کرد.
ماموریت ما تبدیل شدن به رهبر جهانی در برنامه نویسی و هوش مصنوعی است و متعهد هستیم که از تخصص و مهارت های خود برای رسیدن به این هدف استفاده کنیم. اگر اشتیاق ما به فناوری را به اشتراک می‌گذارید و معتقدید که پتانسیل کمک به موفقیت تیم ما را دارید، از شما دعوت می‌کنیم فرصت های شغلی ما را بررسی کنید و در مورد معنای عضویت در تیم پویا و متنوع ما بیشتر بدانید.
ما با هم به چالش کشیدن وضعیت موجود و ایجاد جهانی بهتر، روشن‌تر و نوآورتر از همیشه ادامه خواهیم داد. در این سفر باورنکردنی به ما بپیوندید و بیایید با هم پتانسیل کامل فناوری را باز کنیم.
مرتبط با این بخش
چشم اندازها